قوانین و مقررات.


- همواره پس از ثبت یک سفارش در وبسایت، از طرف تیم پشتیبانی با استفاده از اطلاعاتی که در هنگام ثبت سفارش توسط مشتری ارائه گردیده اند، با مشتری تماس برقرار می شود و لذا صحت اطلاعات وارد شده به عهده خود کاربر می باشد.

- پس از ثبت سفارش موارد طراحی سایت به صورت شفاهی و یا حضوری با سفارش دهنده هماهنگ می شود و تا قبل از نهایی شدن نظرات سفارش دهنده و پیش از شروع کار توسط تیم برنامه نویسی نت پایا، سفارش دهنده می تواند سفارش خود را کنسل نموده و درخواست عودت وجه پرداختی نماید که در این شرایط تیم نت پایا حداکثر ظرف مدت دو روز کاری مبلغ را به حساب فرد پرداخت کننده ی مبلغ باز می گرداند.

- نت پایا تنها با فرد سفارش دهنده و یا نماینده ی قانونی وی با استفاده از اکانت ارائه شده از طرف تیم پشتیبانی در سیستم پشتیبانی نت پایا مکاتبه می نماید.

- کاربران و مشتریان موظفند در حفظ و حراست از اطلاعات لاگین اکانت خود در سیستم پشتیبانی نت پایا و همچنین اطلاعات هاست خود کوشا باشند و لذا نت پایا تنها به عنوان طراح وبسایت عمل نموده و امنیت وبسایت پس از تحویل کامل وبسایت به عهده ی خود مشتری است.

- نت پایا پس از اتمام مهلت پشتیبانی رایگان در نظر گرفته شده برای هر یک از طرح های ارائه شده تعهدی نسبت به ارائه ی پشتیبانی رایگان ندارد و در صورت نیاز کاربر به پشتبیانی و یا توسعه هزینه ای طبق عرف و همچنین توافق طرفین جهت حق الزحمه در نظر گرفته خواهد شد.

هر روز هزاران هزار وبسایت و صفحه جدید به اینترنت اضافه می شود. قصد ما ارائه خدمات با اخذ مجوز های لازم از مراجع مرتبط است تا در مسیری مشخص و هدفمند به اینترنتی غنی در کشور عزیزمان ایران دست یابیم.

هدف ما کسب و کار آنلاین است و قصد داریم با تمام امکانات ممکن این مهم را برای شما میسر سازیم. هیچ گاه برای شروع یک کسب و کار آنلاین دیر نیست...

logo-samandehi